O Klubie

Nasz Klub mieści się w Gdyni przy ulicy Wielkopolskiej 250B gdzie łatwo można dotrzeć z pomocą transportu publicznego. Posiadamy 700m2 powierzchni użytkowej gdzie prowadzimy zajęcia na siłowni, sztuki walki i fitness. Lokal jest bardzo wysoki i przestrzenny, a panująca w nim koleżeńska atmosfera daje dużo optymizmu i motywacji do ćwiczeń. Mamy podpisane umowy z programami Benefit System, Fit Profit i OK System.

Na wyposażeniu Klubu posiadamy ławeczki wolnostojące regulowane pod każdym kątem, dwie bramownice z wyciągami wielofunkcyjnymi, suwnice na nogi, gryfy proste i o różnych kątach łamania, modlitewniki oraz bardzo dużą ilość ciężarów wolnych m.in. talerze od 1,25kg do 25kg, hantle od 0,5kg do 48kg, dwa worki bokserskie, pasy TRX, matę o powierzchni 150m2 oraz cały kompleks akcesoriów i gadżetów skutecznie wspomagających trening.

W sprzedaży oferujemy proteiny, aminokwasy, węglowodany, kreatyny i batony przeznaczone dla osób trenujących dyscypliny siłowe, fitness, kulturystykę i sporty walki.